Domek nr 3

Domek nr 2

Loftowy domek z widokiem na Tatry

od 190zł/noc
dla 4 osób Łazienka Kuchnia

Domek nr 2

Loft&Hill to trzy nowoczesne loftowe domki w Pieninach przeznaczone dla pary lub jednej (maksymalnie czteroosobowej) rodziny. Domki są niewielkie, ale dzięki dużym przeszkleniom oraz otwartej przestrzeni, całość jest bardzo przestronna. W środku mamy salon, dla którego sufitem jest posadowiony ponad 3,5 metra wyżej dach. Nad aneksem kuchennym oraz łazienką znajduje się otwarta, klimatyczna antresola, z miejscem do spania dla pary lub pary z małym dzieckiem. Wnętrza urządzone są w sposób nowoczesny z elementami tradycyjnymi. Zarówno w części wypoczynkowej, jak i sypialnianej mamy duże okna, które zapewnią Wam niesamowite widoki na całą panoramę Tatr, Pieniny oraz posadowioną w dolinie wioskę - Grywałd. Równie piękne widoki mamy w nocy - z antresoli można bowiem podziwiać gwiazdy. Zimniejsze dni i wieczory w umili kominek, przy którym będziecie mogli odpocząć. Domki ogrzewane są pompami ciepła, pełniącymi w upalne dni funkcję klimatyzatorów. Przed domkami znajdują się drewniane tarasy z miejscem do odpoczynku oraz grillowania. Widok zarówno z wnętrza jak i z tarasów napawa spokojem i za każdym razem wprawia w zachwyt nowo przybyłych gości.

Domek może pomieścić maksymalnie 4 osób. Na górze znajduje się otwarta antresola z miejscem do spania dla dwóch osób. Parter domku obejmuje salon z aneksem kuchennym i  łazienką. W salonie znajduje się rozkładany wypoczynek oraz biokominek. Aneks kuchenny wyposażony jest w elektryczny czajnik, mikrofalówkę, płytę indukcyjną oraz wszelkie niezbędne naczynia i sztućce. Na czas pobytu w domku każdy z naszych gości otrzymuje do dyspozycji jeden duży ręcznik. 

Rezerwacja noclegu wiąże się z koniecznością uiszczenia zadatku do 3 dni roboczych. Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji. W przypadku rezygnacji z pobytu zadatek nie będzie podlegał zwrotowi (zostaje zatrzymany przez właściciela). Pozostała część należności podlega opłaceniu w dniu przyjazdu. W przypadku skrócenia pobytu z przyczyn innych niż przyczyny leżące po stronie właściciela, opłata za niewykorzystany nocleg nie podlega zwrotowi.

Doba rozpoczyna się od godziny 15:00 i kończy o godzinie 11:00. W dniu wyjazdu domek musi zostać uprzątnięty i opuszczony do godziny 11:00.

Cena i warunki

Szczegółowe ceny można poznać wpisując datę pobytu w formularzu na głównej stronie. 

Warunkiem rezerwacji jest uprzednia wpłata zadatku.

 

W celu zagwarantowani wszystkim naszym gościom możliwości spokojnego wypoczynku cisza nocna obowiązuję od godz. 22:00 do godz. 7:00. Goście przebywający w domkach zobowiązani są do przestrzegania regulaminu, którego treść znajduje się na stronie www.loftandhill/regulamin oraz który dostępny jest w domkach.

GOTOWY DO REZERWACJI?

Sprawdź dostępność i zarezerwuj swój urlop. Skontaktujemy się z Tobą by potwierdzić rezerwację. Proszę miej na uwadze, że potwierdzenie rezerwacji wymaga wpłacenia zadatku. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące rezerwacji będą załączone w mailu potwierdzającym.

Prywatne wejście, kuchnia oraz łazienka

Osobne wejścia, własna łazienka i kuchnia zapewniają cenną prywatność.

Parking

Wygodny parking znajduje się bezpośrednio przy domu.

Łóżko

Komfortowe łóżka dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zwierzęta

Z uwagi na komfort innych gości przebywających w naszych obiektach, nie akceptujemy zwierząt.

Internet

Dla naszych gości oferujemy dostęp do szybkiej sieci Wi-Fi.

Widoki

Dzieki dobremu usytułowaniu zapewniamy niezapomniane widoki na Tatry, Gorce i Pieniny.

Telewizor LCD

Nowoczesny telewizor LCD. Prawdopodobnie nie będziesz miał czasu oglądać telewizji, natura będzie wokół Ciebie:P

Grill

Grill dla Ciebie i Twoich przyjaciów jest darmowy. Bawcie się dobrze 🙂

Comments are closed.

Facebook